Aminokyseliny Počet produktů: 31

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek
 • Akce: 3AnabolX + BEEF Amino 250 tablet Zdarma - Best Nutrition: Multifunkční více komponentní karbohydrátovým-aminokyselinový přípravek. Multifunkční výrobek 3AnabolX 1000g od společnosti Best Nutrition je komponentníkarbohydrátovým-aminokyselinový přípravek. Je to výborný doplněk výživy při podpoře růstu svalové hmoty. Tento výrobek není obyčejným...

  22,80 €
 • Amino Chewables - cucavé tablety. Dodávání aminokyselin během dne může výrazně pomoci na cestě k dosažení vytížení cíle. Amino Chewables jsou whey aminokyseliny ve volné formě, včetně BCAA, které se vstřebávají přímo již v ústní dutině. Tyto aminokyseliny chutnají jako sladkost, neobsahují cukr, vejdou se snadno do kapsami či tašky a můžeš si na nich...

  16,00 €
 • 100% čistý syrovátkový hydrolyzát s nejvyšším obsahem volných peptidů. Amino 8000 obsahuje komplexní aminokyselinové spektrum s rychlou vstřebatelností. Pokryté je úplné spektrum esenciálních aminokyselin s vysokým podílem BCAA i neesenciálních aminokyselin. pomocí Amino 8000 jste schopni si udržet pozitivní dusíkovou bilanci a anabolický stav organismu.

  23,09 €
 • L-arginin se stává klíčovým v případě zvýšené námahy, stresu nebo onemocnění. Ve stěnách cév se arginin enzymaticky mění na NO, který rozšiřuje cévy a tím zvyšuje prokrvení organismu. U svalů tak dochází k tzv. "Pump efektu".

  17,76 €
 • L-arginin se stává klíčovým v případě zvýšené námahy, stresu nebo onemocnění. Ve stěnách cév se arginin enzymaticky mění na NO, který rozšiřuje cévy a tím zvyšuje prokrvení organismu. U svalů tak dochází k tzv. "Pump efektu".

  24,00 €
 • Tento doplněk výživy je ideální kombinací esenciálních aminokyselin nezbytných pro kvalitní regeneraci. Volné formy těchto čtyř velmi důležitých aminokyselin zabezpečují oddálení svalové únavy během náročných výkonů a podstatně rychlejší regeneraci svalstva po výkonu.

  11,50 €
 • BCAA 2: 1: 1 kombinuje rozvětvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin ve formě rychle stravitelných kapslí.

  12,00 €
 • BCAA 2: 1: 1 (Leucin, Isoleucin, Valin) instant je doplněk podporující tvorbu svalstva s obsahem větvených aminokyselin. Podáním před výkonem zvyšuje energii, sílu a regeneraci. BCAA během výkonu šetří svalový glykogen a snižují tvorbu kyseliny mléčné.

  19,20 €
 • BCAA 4:1:1 kombinuje rozvetvené aminokyseliny L- leucín, L- izoleucín a L- valín  vo forme rýchlo stráviteľných kapsúl. 

  14,40 €
 • BETAMINO ® BCAA - esenciálne aminokyseliny (telo si ich nevie vytvoriť samo, tvoria sa len v rastlinách syntézou za prítomnosti mikroorganizmov ) vetvené aminokyseliny (leucín, isoleucín,, valín v pomere 2:1:1), chránia svaly proti úbytku svalovej hmoty, pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning.

  28,74 €
 • BETAMINO ® BCAA - esenciálne aminokyseliny (telo si ich nevie vytvoriť samo, tvoria sa len v rastlinách syntézou za prítomnosti mikroorganizmov ) vetvené aminokyseliny (leucín, isoleucín,, valín v pomere 2:1:1), chránia svaly proti úbytku svalovej hmoty, pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning.

  42,00 €
 • BCAA 80 000 mg obsahuje vo vysokej koncentrácii účinnú kombináciu troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktorých anabolické a antikatabolické pôsobenie oceňuje prevažne väčšina športovcov silových športov.

  16,80 €
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek